Najbliższe wydarzenie:


Konkurs dla studentów – beneficjentów programu Erasmus+. Edycja 2

Biuro
Uwaga studenci przebywający na wymianie w semestrze letnim 2020/21 w uczelni zagranicznej w ramach programu Erasmus+!

Biuro Współpracy Międzynarodowej serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, którego celem jest popularyzacja programu Erasmus+ (wyjazdy studentów na studia i praktyki) oraz upowszechnianie jego rezultatów.

Poprzez konkurs chcemy zachęcić całą społeczność studencką Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego do wyjazdu do instytucji partnerskiej w celu odbycia części studiów lub praktyki (również absolwenckiej). Celem konkursu jest również upowszechnianie idei programu Erasmus+.

Pokażcie i opowiedzcie innym studentom, przyszłym beneficjentom, pracownikom, społeczności lokalnej i wszystkim, którzy trafią na Waszą relację, czym jest wyjazd na okres studiów do zagranicznej uczelni partnerskiej.

Czekamy na Wasze prace (filmiki, prezentacje, opisy, fotoreportaże itp.) pokazujące Wasze życie „na obczyźnie”: uczelnię, warunki w jakich mieszkacie, miasto, w którym przebywacie, wrażenia jakie Wam towarzyszą itd.

Najciekawsze, najbardziej inspirujące i zachęcające prezentacje z pobytu na Erasmusie zostaną nagrodzone.

Prace konkursowe wraz ze zgodą na wykorzystanie wizerunku należy przesyłać na adres: erasmus@ukw.edu.pl do 30 czerwca 2021 r.

Regulamin:
http://www.bwm.ukw.edu.pl/index.php?_m=2&_id=1994